فروش مستغلات

مالک هستید و قصد تهاتر و یا معاوضه املاک را دارید؟ نیاز به سرمایه گذاری برای ساخت ملک دارید؟ درخواست خود را از طریق این فرم ثبت نمایید. معمولا کمتر از 24 ساعت پاسخ خواهیم داد.

   فروش مستغلات

مستغلات به چه معناست :

در اکثر مواقع، واژه مستغلات برای اشاره به خانه یا ساختمانی که در آن محدوده مشخص، واقع شده است، بکار می‌رود.صنعت املاک و مستغلات طی دهه گذشته با فراز و فرودهای بسیاری همراه بوده است  و این امر با کاهش معاملات در عرصه خرید و فروش ملک همراه بوده است . از سوی دیگر این بازار مسکن تلاش کرده این افت و رکود فروش را با روشهای دیگری از جمله تهاتر و معاملات تهاتری پوشش دهد.

 فروش مستغلات

 

شیوه های فروش مستغلات

برای فروش املاک و مستغلات شیوه های گوناگونی وجود دارد. آگهی روزنامه یکی از این روش‌ها می‌یاشد که البته در سال‌های اخیر این شیوه فروش بسیار کاهش یافته است. این امر می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد از جمله توجه کمتر مردم به رسانه‌های چاپی و تمایل به رسانه ‌های دیجیتال و یا عوامل گوناگون دیگر که موجب کاهش تاثیر روزنامه ها در بازار خرید فروش ملک بوده است.

یکی دیگر از راهکارهای فروش املاک و مستغلات مراجعه به مشاورین املاک است. این شیوه در فروش املاک محلی بسیار موثر است اما همچنان در مورد فروش املاک غیر محلی شیوه موفقی نبوده است. از اینرو توجه مردم به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های اینترنتی بیشتر شده و رسانه های دیجیتال بسیاری در این رابطه تولید شده است.

 

فروش املاک و مستغلات در سایت و یا اپلیکیشن

قبلا ذکر کردیم که فروش املاک در رسانه‎های دیجیتال بسیار مورد توجه مردم و فعالان بازار مسکن قرار گرفته است. حال به صورت مختصر به دلایل این موفقیت و تمایل روزافزون کاربران به این شیوه معرفی می‌پردازیم.

 
  • هزینه‌های درج آگهی مستغلات در رسانه های دیجیتال بسیار ارزان‌تر از رسانه‌های چاپی است.
  • سرعت درج آگهی در سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها بسیار بیشتر از دیگر موارد است.
  • مخاطبان میلیونی اینترنت همگی تمایل به استفاده از رسانه ‌های دیجیتال را دارند.
  • استفاده از اپلیکیشن‌ها بسیار ساده‌تر از درج آگهی در مجلات است.
  • امکان ادیت و یا حتی حذف یک آگهی در رسانه‌های دیجیتال امکان پذیر است.
 

 

موارد ذکر شده بخش کوچکی از دلایل موفقیت رسانه‌های دیجیتال در بخش فروش مستغلات بوده است. با کمی بررسی ساید ده ها دلیل دیگر را نیز بتوان یافت که موجب رشد این رسانه‌ها در فضای فروش املاک بوده است.

فروش مستغلات

 

موارد مرتبط با این موضوع :