خرید ویلا

 قصد درخواست خرید ویلا و یا معاوضه آپارتمان با ویلا را دارید؟ نیاز به سرمایه گذاری برای ساخت ملک دارید؟ درخواست خود را از طریق این فرم ثبت نمایید. معمولا کمتر از 24 ساعت پاسخ خواهیم داد.

    خرید ویلا

در سال‌های گذشته خرید آپارتمان یکی از مهمترین مسائل خانواده‌ها بوده است. با تغییر شیوه‌های زندگی و رشد شهر نشینی امروز خرید ویلا هم در برنامه خانواده‌ها قرار گرفته است.  این نیاز جدید به عوامل بسیاری مرتبط می‌باشد. این عوامل به صورت خلاصه می‌توانند شامل موارد زیر باشند.

 • افزایش الودگی در شهر‌های بزرگ و نیاز به محلی برای آسایش در مناطق با الودگی کمتر…
 • نیاز به تفریحات و ریکاوری با توجه به افزایش حجم استرس در محیط شهری
 • نیاز به نزدیکی به طبیعت با توجه به عدم وجود فضای سبز در شهر‌ها
 • و…

این عوامل باعث گردیده تا تمایل به خرید ویلا در میان ساکنان شهر‌ها افزایش یابد.

خرید ویلا

خرید ویلا ارزان اقساطی

افزایش قیمت ویلا امکان خرید آن را برای افرادی با درآمد متوسط سخت می‌کند. از همین جهت یکی از جذابترین خرید‌ها، خرید با قیمت ارزان و همچنین خرید اقساطی است. برای خرید ویلای ارزان و همچنین اقساطی به موارد زیر توجه نمایید.

 • در مراکز استان معمولا قیمت ویلا بالاتر می‌باشد. برای خرید با قیمت پایینتر ویلا بهتر است به منطق حاشیه شهر‌ها مراجعه کرد.
 • برخی از سازه‌ها متریال اصلی ساختمان را با کیفیت متوسط و موارد دیگر مانند کفپوش و دیوارپوش را با کیفیت پایین استفاده می‌نمایند. این شیوه قیمت ویلا را کاهش خواهد داد.
 • ویلاهای پیش فروش در مناطق حاشیه شهر قیمت بسیار مناسب دارند و شرایط فروش اقساطی را نیز فراهم می‌کنند.
 • برای خرید ویلا ارزان و اقساطی به کیفیت ساخت و امنیت سازه توجه نمایید. این مورد اهمیت بسیار بالایی دارد.

خرید ویلا با وام بانکی

یکی دیگر از مواردی که امکان خرید را برای افراد با درآمد متوسط فراهم می‌کند خرید با وام بانکی است. بانک‌های مسکن و برخی از بانک‌های خصوصی امکان پرداخت وام برای خرید ویلا را برای مشتریان خود فراهم می‌کنند.

برای خرید اقساطی، ویلا باید پایان کار را دریافت کرده و اماده انتقال سند باشد. وام مسکن می‌تواند بخشی از هزینه خرید را تامین کند. این هزینه شاید بخش کوچکی از هزینه خرید باشد اما وامی با بهره پایین و بازپرداخت بلند مدت است.

بانک‌های خصوصی گاهی تا 50 درصد هزینه خرید را پرداخت می‌نمایند. اما این هزینه با سود بالا و پرداخت کوتاه مدت خواهد بود. به همین دلیل پرداخت قسط کمی سخت خواهد بود.

خرید ویلا

خرید ویلای ارزان قیمت در شمال

یکی از مناطقی که در ایران تمایل به خرید ویلا بیشتر از مناطق دیگر است مناطق شمال ایران است. شمال ایران با توجه به آب و هوای مناسب، مناطق جنگلی و وجود دریای خزر، یکی از پرطرفدارترین مناطق برای احداث ویلا است.

از سوی دیگر قیمت در این شهر‌های شمالی بسیار مناسب‌تر از مناطق اطراف تهران است. در شهر‌های شمالی و بویژه در مناطقی که از مرکز شهر فاصله می‌گیرند خرید ویلای ارزان قیمت نیز امکان پذذیر می‌شود. در برخی از شهر‌های شمالی امکان خرید با قیمت ارزانتر نیز وجود دارد. معمولا در شهر‌هایی که در لیست زیر آورده شده است. امکان جستجوی ویلا با قیمت ارزان نیز وجود دارد.

 1. آمل
 2. فریدونکنار
 3. نور
 4. چالوس
 5. محمود آباد
 6. و…

خرید ویلای لاکچری

ویلای لاکچری یکی از علاقه‌مندی‌های افراد با درامد بالا است. بر همین اساس در مناطق اطراف تهران و همچنین در شهر‌های مختلف ساخت ویلای لاکچری در برنامه کاری شرکت‌های ساختمانی قرار گرفته است.

ویلا‌های لاکچری با ساخت زیبا و متریال مناسب و همچنین امکانات مناسب در مناطق مختلفی ساخته و به متقاضیان ارائه می‌شود. بخش عمده متقاضیان این ویلا‌ها ساکنان تهران هستند. این افراد با توجه به درامد بالا تلاش برای ارتقاء کیفیت زندگی دارند. ویلا‌های لاکچری بخشی از این نیاز را برطرف خواهد کرد.

در کدام مناطق می‌توان ویلای لاکچری تهیه کرد؟

 1. کرج و مناطق اطراف کرج، کرج به دلیل نزدیکی به تهران هموارده یک منطقه مناسب برای احداث ویلا‌های لاکچری بوده است. ویلاهای بسیار خوش ساخت را می‌توان در مهرشهر کرج، مناطق اطراف کرج مانند برغان و ….
 2. منطقه محمودآباد ، در این منطقه از سال‌های پیش ساخت و ساز‌های بسیاری انجام شده است. این منطقه علاوه بر ویلاهای ارزان‌قیمت که توسط شرکت‌های ساختمانی انبوه سازی شده است. ویلا‌های بسیار لوکسی نیز در مناطق مختلف دارد. برای خرید ویلا‌های لوکس این منطقه نیز مکان مناسبی می‌باشد.
 3. رامسر، یکی دیگر از مناطقی که امکان خرید ویلاهایی با کیفیت بالا در آن امکان پذیر است.
 4. و …

خرید ویلا ارزان

ویلای ارزان یکی از علاقه‌مندی‌های خانواده‌ها می‌باشد. در این بخش به توضیحاتی در مورد ویلای ارزان می‌پردازیم. چرا یک ویلا با قیمت ارزان ارائئه می‌شود؟ چه عواملی در قیمت ویلا تاثیر گذار هستند؟ پاسخ به این سوالات تصمیم گیری برای خرید را آسان خواهد کرد.

عوامل موثر در قیمت ویلا

 • متراژ زمین
 • موقعیت زمین
 • امکانات ویلا
 • فضا سازی ویلا
 • متریال ساخت ویلا
 • جاده سازی اطراف ویلا
 • انشعابات ویلا
 • و…

سایت خرید ویلا

سایت های بسیاری در سال‌های اخیر در ایران شروع به فعالیت در زمینه املاک کرده‌اند. این سایت‌ها با اهداف مختلف فعالیت خود را گسترش می‌دهند. برخی از این سایت‌ها در بخش فروش و اجلره ویلا فععالیت می‌کنند. تمرگز این وب سایت‌ها برای فروش ویلا در مناطق مختلف است. با کلیک روی بنر زیر می‌توانید اگهی‌های مربوط به فروش ویلاهای مختلف را مشاهده نمایید.

خرید و فروش ویلا

برای خرید و فروش ویلا چه راه‌هایی وجود دارد؟ بهترین شیوه‌های خرید و فروش ویلا چیست؟ در بخش زیر برخی از شیوه های خرید و فروش ویلا را بررسی می‌کنیم.

 • درج و مشاهده آگهی در سایت‌های آگهی / این شیوه یکی از بهترین شیوه‌ها برای فروش ویلا می‌باشد.
 • درج آگهی در اپلیکیشن‌ها / اپلیکیشن‌های پر بازدید در بخش ویلا بسیار موثر هستند.
 • معرفی ویلا در اینستاگرام / در صورتی که به صورت گسترده انجام شود موثر است.
 • استفاده از مشاورین املاک محلی / در موارد فروش محلی موثر است.
 • درج اگهی در روزنامه / بسیار کم بازده و پر هزینه است.
 • چاپ آگهی محدود
 
کلمات کلیدی مرتبط با این موضوع:

خرید و فروش ویلا در شمال

فروش ویلا در سعید آباد

فروش ویلا سهلیه

فروش ویلا در سوادکوه

فروش ویلا در ایزدشهر

فروش ویلا در اغشت

فروش ویلا در ایزدشهر

فرروش ویلا در سهلیه

موارد مرتبط با این موضوع :