تهاتر ملک

مالک هستید و قصد تهاتر و یا معاوضه ملک را دارید؟ نیاز به سرمایه گذاری برای ساخت ملک دارید؟ درخواست خود را از طریق این فرم ثبت نمایید. معمولا کمتر از 24 ساعت پاسخ خواهیم داد.

تهاتر ملک

تهاتر ملک

تهاتر ملک از انواع پرطرفدار تهاتر است. اگر با واژه تهاتر آشنایی داشته باشید می دانید که معنای لغوی تهاتر، معامله پایاپای است. پس از معاوضه یا معامله هر نوع کالا و خدمات با کالا و خدماتی دیگر به صورتی که پول نقد در این معامله جابه جا نشود، از انواع تهاتر خواهد بود. مواردی نظیر ملک، خودرو، کالا، مواد غذایی، مصالح ساختمانی و …. از رایج ترین موارد تهاتر محسوب می شوند.

 

تهاتر ملک

 

تهاتر ساختمان با چه مواردی انجام می شود ؟

تهاتر انواع و اقسام ملک های سند دار یا قولنامه ای با هر نوع کالا یا خدماتی امکان پذیر است. از رایج ترین انواع تهاتر در صنعت ساختمان می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • تهاتر ساختمان با ملک دیگر
  • تهاتر ساختمان با خودرو
  • تهاتر ساختمان با کالا ( هر نوع کالایی که در بازار موجود قابل عرضه باشد)
  • تهاتر ساختمان با مصالح ساختمانی
  • تهاتر ساختمان با مواد غذایی
  • و …

مراکز تهاتر ساختمان

می توان اظهار داشت که مانند هر معامله دیگری، افراد به تنهایی می توانند تهاتر نمایند. اما پیشنهاد می شود برای انجام تهاتر ملک به صورت قانونی و با در نظر گرفتن تمام جنبه های حقوقی و مالی آن از خدمات مراکز تهاتر معتبر بهره ببرید. از آن جایی که تهاتر ساختمان با اعداد و ارقام بالایی سر و کار دارد. پیشنهاد می شود حتما از متخصصین این امر برای بررسی شرایط کمک بگیرید. مرکز تهاتر ایران از به نام ترین مراکز تهاتر در ایران است. این مرکز علاوه بر ارائه خدمات مشاوره و تهاتر به صورت حضوری، اقدام به ارائه خدمات اینترنتی نیز نموده است. وب سایت و اپلیکیشن این مجموعه امکان درج آگهی شما را برای تهاتر ساختمان ها و املاک خود و یا هر نوع تهاتر دیگری را به صورت رایگان فراهم نموده است.

 

مطالبی که ممکن است برایتان مفید باشد: