تهاتر املاک

مالک هستید و قصد تهاتر و یا معاوضه املاک را دارید؟ نیاز به سرمایه گذاری برای ساخت ملک دارید؟ درخواست خود را از طریق این فرم ثبت نمایید. معمولا کمتر از 24 ساعت پاسخ خواهیم داد.

   تهاتر املاک

رشد منفی اقتصادی، تورم ، کمبود نقدینگی و رکود بازار عواملی هستند که تهاتر املاک را به بخش بزرگی از معاملات در بازار ایران تبدیل کرده اند. تهاتر کمک میکند تا بدون داشتن نقدینگی و با ریسک پایین تری معاملاتی انجام شود. این موارد تمایل فعالان اقتصاد را در بخش تهاتر و فعالیت های تهاتری افزایش داده است.

انواع تهاتر املاک

تهاتر املاک انواع مختلفی دارد که هر نوع از آن مناصب بخشی از بازار است.

  • تهار املاک با املاک
  • تهاتر با خودرو
  • تهاتر  با کالا
  • تهاتر با مصالح ساختمانی
  • تهاتر  با خدمات
  • تهاتر  با مواد غذایی

تهاتر املاک

تهار املاک با املاک

در این نوع تهاتر هر نوع ملک با انواع ملک دیگر قابل معاوضه است. گرچه محدودیتی در این نوع معاوضه وجود ندارد اما معمولا تلاش میشود تا یک ملک بزرگ با املاک کوچکتر معاوضه شود. این امر جهت تعدیل معاملات به کار میرود

تهاتر با خودرو

تهاتر املاک با خودرو یکی از جذابترین موارد تهاتر است. چرا که خودرو در ایران به راحتی به پول نقد تبدیل می شود. البته باید توجه داشت این نوع از معاملا و آگهی های معمولا تبلیغات غیر واقعی هستند که بیشتر برای جذب مخاطبان انجام میشوند.

تهاتر با کالا

یکی دیگر از انواع تهاتر است که در ازای املاک امکان دریافت کالا را برای تهاتر کننده فراهم میکند. این کالاها معمولا بسیار وسیع هستند و میتوانند شامل انواع کالاهای مصرفی ف مواد غذایی و دیگر کالا ها شوند. این نوع از تهاتر مورد توجه عموم نیست و بیشتر افراد حرفه ای در امر تهاتر در این بخش فعالیت میکنند.

 

تهاتر با مصالح ساختمانی

تهاتر با مصالح ساختمانی نیز یکی دیگر از انواع تهاتر است. این نوع از تهاتر معمولا مناسب برای سازندگان و انبوه سازان ساختمانی است چرا که امکان تهیه متریال اولیه را برای ادامه کار برای سازندگان فراهم میسازد.

تهاتر املاک با خدمات

تهاتر املاک با خدمات نیز بیشتر قشر انبوه سازان و فعالان صنعت ساختمان را شامل می شود. افراد متخصص که پروژه های بزرگ ساختمانی دارند از این شیوه استفاده میکنند تا خدمات خود را علاوه بر ارزانتر بودن با املاک آماده و نیمه آماده خود معاوضه کنند.

تهاتر املاک با مواد غذایی

مواد غذایی به دلیل اهمیت برای عموم از کالاهای بسیار مهم در بخش تهاتر است. مواد غذایی به راحتی تبدیل به پول نقد می شود و متقاضی عمومی دارد به همین دلیل تمایل بسیاری از افراد تهاتر با این نوع کالا است.

کجا و چگونه تهاتر کنیم؟

برای تهاتر از هر نوعی که باشد و  میتوانید به سایت یا اپلیکیشن “مرکز تهاتر ایران” مراجعه کنید این وب سایت تقریبا تنها مرجع معتبر در بخش تهاتر است. با سرچ در اینتر نت به راحتی این سایت را خواهید یافت.

مطالب مفید دیگر :